středa
03.07.2019
18:00 až 21:30
Drazí přátelé! Jste srdečně zváni na Otevření Zašité dílny v Plzni na Zastávce. Bude to příležitost nakouknout do dílny, kde se převážně tvoří svatební a plesové šaty z krásných materiálů a s láskou. Těším se, že se společně setkáme. Bude možnost popovídat s lidmi z převážně uměleckých kruhů, ochutnat něco dobrého, užít si příjemnou hudbu, koupit si látkovou tašku, pytlíček nebo krásný šperk z dalekých cest. Těším se na Vás! Šárka

 

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.