čtvrtek
25.04.2019
18:00
cena: 200/150 Kč
nutná rezervace

Přednáška Ondřeje Bahníka, který je žákem Stanislava Grofa a jeho Grof Transpersonal Training. Jeho dlouhodobý zájem o tradiční šamanské léčitelství ho zavedl až k indiánskému kmeni z Putumaya. Společně nahlédneme do šamanské praxe

tohoto jedinečného kmene, zjistíme jaká jsou specifika v jejich tradičním léčitelství a s jakou medicínou tento kmen běžně pracuje. Prostřednictvím vyprávění nahlédneme do kosmologie šamanismu a vyslechneme poutavá vyprávění z cest.
………………………………………………………………………………………………………….
Pokud si chcete přednášku předplatit, pak stačí poslat peníze na uvedené číslo bankovního účtu, poté zaslat na mail anima.mundi.rezervace@gmail.com Vaše křestní jméno a příjmení, místo a datum přednášky, k tomu připojit datum platby a číslo účtu z něhož jste platbu uskutečnili.
Na to Vám platbu potvrdíme a zapíšeme si do seznamu. U vstupu pouze nahlásíte své jméno.
Číslo účtu, na které zašlete platbu: 1140250030/3030
Cena vstupenky v předprodeji: 150,-
……………………………………………………………………………………………
Vstupné na místě: 200,-

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.