čtvrtek
28.02.2019
18:00 až 21:00

Přednáška s názvem Geomantie a živá architektura se uskuteční na Plzeňské Zastávce. Mezi dlouhodobé zájmy architekta Oldřicha Hozmana patří otázky působení architektury na zdraví člověka a vlivu člověka na zdraví Země. Oldřich Hozman perspektivou celostního pojetí navrhuje ekologické stavby a ve své práci vytváří projekty odpovídající duševním potřebám. Avšak neméně důležitým aspektem jeho tvorby je zdraví a harmonický vztah člověka a krajiny.

Obsah přednášky:

– Ukázky realizovaných projektů a staveb, které mají spojení s geomantií.

– Člověk jako tvůrce geomantických systémů a jeho zodpovědnost.

– Metody vnímání jemných energií v krajině.

– Rituály spojené s architekturou a krajinou. Jejich význam pro člověka a pro elementární bytosti v krajině.

– Vývoj lidského vědomí a souvislosti s vývojem architektury, geomantie a radiestézie.
……………………………………………………………………………………………
Pokud si chcete přednášku předplatit,
pak stačí poslat peníze na uvedené číslo bankovního účtu, poté zaslat na mail anima.mundi.rezervace@gmail.com Vaše křestní jméno a příjmení, k tomu připojit datum platby a číslo účtu z něhož jste platbu uskutečnili.
Na to Vám platbu potvrdíme a zapíšeme si do seznamu.
U vstupu pouze nahlásíte své jméno.
Číslo účtu, na které zašlete platbu: 1140250030/3030
Cena vstupenky v předprodeji: 150,-
…………………………………………………………………………………………………………
Vstupné na místě: 200,-

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.