sobota
20.06.2020
14:00 až 18:00
cena: 600 Kč
nutná rezervace
zenyvesvesile@gmail.com

Milá a jedinečná ženo,

? Nosíš v sobě otázky, na které neznáš odpověď?
? Chceš umět naslouchat svému vnitřnímu hlasu?
? Chceš porozumět více sama sobě?

Pokud ANO, přijmi pozvání na prožitkový seminář, kde se pomocí motivačních a koučovacích karet naučíš hledat odpovědi na Tvé otázky.

Program
❤️ Význam sebepoznání – „Kdo jsem?“ a „Jaké jsou mé niterné touhy?“
❤️ Naladění se sebe – jak naslouchat svému vnitřnímu hlasu – vizualizace
❤️ Umění naslouchat sama sobě, hledat odpovědi uvnitř sebe – metody a jejich praktické ukázky

Jen pokud poznáváme a rozvíjíme sami sebe, můžeme využít plně své dary a svůj potenciál, rozpoznat své niterní touhy a začít žít život, pro který jsme se narodili.

Seminářem Tě provedou:
Petra Košťálová a Lucka Bednářová – průvodkyně autentickým životem

Cena 600,- Kč
Kapacita omezena, prosíme o přihlášení na:
zenyvesvesile@gmail.com nebo na tel. 724 660 099

Těšíme se na Tebe ?❤️ ������

Petra a Lucka

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.