sobota
21.09.2019
14:30 až 17:30
cena: 250 Kč
nutná rezervace
vostrunc@gmail.com

Albert Pesso a Diane Boyden byli profesionální tanečníci výrazového tance, kteří během výuky tanečníků objevili, a posléze během téměř padesáti let rozvíjeli, unikátní terapeutickou metodu. Dnes je tato terapie uznávána a používána po celém světě a její východiska a principy potvrzují i nejnovější výzkumy neurověd. Na setkání budete mít možnost seznámit se se základní teorií terapeutické metody Pesso Boyden a vyzkoušet si jednoduchá a nenáročná cvičení, která Vám pomohou zaměřit se na své potřeby, pocity a prožívání. Každý účastník si míru zapojení volí podle své chuti a svých možností.

Provází Václav Štrunc: Jako psychoterapeut pracuji v Psychosomatickém a psychoterapeutickém centru Plzeň a v Pointu 14 pro lidi se závislostmi. Mám výcvik v Pesso Boyden psychomotorické psychoterapii. Dlouhodobě mě zajímají a věnuji se osobně sebezkušenostním zážitkovým seminářům a terapiím (přechod po žhavém uhlí, pobyty ve tmě, pobyty v přírodě apod.).

Délka: 3h
Cena: 200 při rezervaci předem, 250 Kč na místě.
Přihlásit na akci se můžete zde: e-mail – vostrunc@gmail.com, tel. 724 529 321

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.