úterý
14.11.2017
18:30 až 20:30
cena: 150 Kč
nutná rezervace
michaela@cestaskrz.cz

Přednáška Michaely Pavlíkové. Bojujete se svou současnou váhou? Trápí vás neustálé přejídání? Střídáte jednu dietu za druhou a už si nepamatujete, kdy naposledy jste jedli „normálně“, bez pocitů omezení a viny? Trpíte trávicími potížemi, chronickou únavou, imunitními problémy, výkyvy nálad, ale podle lékařů jste zcela v pořádku?

Možná vás bude zajímat, jakým způsobem je možné posílit váš metabolismus a navrátit tělo do přirozeného stavu rovnováhy za pomoci vaší mysli – právě tím se zabývá tzv. psychologie výživy, nový obor, který nás učí chápat, jak funguje propojení mysli a těla během jídla.
Dovíte se, jak při každém jídle pomocí 8 klíčových prvků podpořit svůj metabolismus a tím zlepšit trávení, vstřebávání živin, spalování kalorií a nárůst svalové hmoty. Pochopíte, proč diety nefungují a proč má tolik lidí potíže s přejídáním a nadváhou. Nejde o další přednášku o tom, CO bychom měli jíst – místo toho vám vysvětlíme, proč je stejně důležité i to, JAK jíme. Je možné při jídle znovu cítit pocit svobody, lehkosti a potěšení.

Cena: 150 Kč
Registrace na: michaela@cestaskrz.cz 
(počet míst omezen pro cca 20 účastníků)
www.cestaskrz.cz

Mgr. Michaela Pavlíková pracuje jako průvodkyně vztahem k jídlu a tělu. Po letech studia různých výživových směrů zjistila, že zdraví a spokojenosti nelze dosáhnout, zabýváme-li se pouze hledáním té „správné stravy“. Odpověď na otázku, jak maximalizovat užitek z každého jídla a zároveň si zachovat zdravý rozum, jí přineslo studium na americkém Institute for the Psychology of Eating a ráda se s vámi podělí o tyto poznatky i o zkušenosti z praxe.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.