středa
05.04.2023
10:00
cena: 50 Kč

Hlučná přednáška pro zvídavé rodiče, divoké děti a odvážné hosty je opět tu! Jsme rádi, že pozvání přijal Filip Koryta aka Dr. Filipitch – básník, moderátor, hudebník, pedagog a mistr České republiky ve slam poetry.

Právě slam poetry bude hlavním tématem – je to sportovní poezie? Jak a proč se k ní Filip dostal, co ho inspiruje, jak trénuje a kam míří. To všechno, a nejspíš i mnohem víc, se dozvíme během dopolední kids friendly přednášky.

Noisy Talks je série přednášek určených svým obsahem především dospělému publiku, na kterých jsou ale děti vítány. O jejich přítomnosti je obeznámen řečník a každý, kdo se akce účastní, tak činí s vědomím, že děti budou pravděpodobně pobíhat, brmlat, hrát si atp. Na místě pro ně bude připravený malý improvizovaný dětský koutek.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.