úterý
06.03.2018
18:30 až 20:30
cena: 150/0 Kč

Přijďte si poslechnout o metodě Autopatie. O tom jak funguje a co vše si lze v těle i v duši uzdravit. Je to tak jednoduché jako když si vaříte bylinkový čaj. A není problém užívat léky nebo nějak měnit zaběhlé věci. Autopatie vás k tomu přivede, ke zdravému životnímu postoji. Metoda je odvozena z homeopatie. Přednáškou vás provede Zdenda Pícl. Vstup 150, / Děti zdarma.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.