úterý
17.04.2018
18:30 až 21:00
cena: 200 Kč
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

Seminář kundaliní jógy s Helenou D. Šimicovou. Pro lepší porozumění našim polaritám. Ženské a mužské energie v těle v rovnováze. Vědomé cvičení, dýchání, meditace, relaxace.

Potřebujete do života stále nějaké utvrzení od vašeho okolí? Máte sklon podléhat autoritám? Utíkáte ke snění a fantaziím?
Cesta na zem je cestou k nalezení vlastní sebehodnoty. Naučíme-li se milovat holčičku v sobě, můžeme dorůst v ženu a začít objevovat vlastní tvořivost a božskou podstatu sebe sama. Být nohama na zemi znamená být pozorností plně ve svém těle. Tedy být ukotvena v realitě přítomnosti. Propojovat hmotnou realitu s duchovní částí své bytosti. Být neustále uvnitř i vně sebe, zažívat já jsem a radost z čistého bytí.

Cena za seminář: 200 Kč (platba na místě)
Přihlášky prosím na: simicova.h@seznam.cz, 777 793 735

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.