neděle
18.07.2021
25.07.2021
cena: 200 / 600 Kč
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz
Srdečně zvu na nedělní lekci jógy nebo celodenní pobyt s obědem! Cvičení se bude konat dle počasí ve stanu nebo na zahradě. Kundaliní jóga nabízí protažení, dechové, relaxační a meditační techniky.  Cvičením vás provede Helena D. Šimicová.
Adresa je: Jedvaniny 24 (u Nečtin, směr z Plzně na Karlovy Vary).
Cvičit budeme dvakrát, od 10:00 a od 15:30h.
Cena za lekci (cca 2h+ posezení u čaje nebo kávy) je za 200 Kč, celý den s obědem za 600 Kč.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.