Mgr. Kamila BOLFOVÁ
Máte pocit, že Vám v oblasti vašeho povolání „ujel vlak“?
Že jedete v nesprávném vlaku a postrádáte pocit smyslu?
Že jedete příliš rychle nebo příliš pomalu?
Že pro Váš vlak neexistují žádné koleje?
Že potřebujete nepřehlédnout výhybku?

 

Je čas zastavit se na Zastávce!  

Plzeň Zastávka, Přeštická 4,

Plzeň Jižní Předměstí

(5 min chůze od Chodského náměstí)

 

Společně se ve 3-5 setkáních zastavíme a prozkoumáme, zda jste nepřeslechl/a Vaše VOLÁNÍ K POVOLÁNÍ. Můžeme se zabývat tím, co je Váš životní plán/vzorec v pozadí Vašich životních událostí a jak souvisí s Vaší seberealizací. Budeme zjišťovat, jak umíte zacházet se změnou a co pro ni potřebujete Vy a jak je na to připraveno Vaše okolí? Podíváme se, zda nepotřebujete jen změnu pohledu na to, co už děláte, kde jste nebo zda netoužíte udělat něco pro větší změnu.

 

PO-VOLÁNÍ JE MÍSTEM,

KDE SE POTKÁVAJÍ VAŠE POTŘEBY

S POTŘEBAMI TOHOTO SVĚTA.

NA TAKOVÉM MÍSTĚ MÁ ČLOVĚK POCIT SMYSLU.  

Thomas Diener

 

Pokud máte zájem o průvodce na Vaší cestě za povoláním,

otázky nebo další potřeby v této oblasti,

zavolejte nebo napište na adresu: kami.bolfova@gmail.com, 777 097 303.

O mně: http://www.processwork.cz/clenove

 

  • Pracuji tak, abyste měl/a co největší příležitost poznat Vaše nejhlubší touhy a potřeby a mohl/a přijmout sebe tak, jak jste. Při hledání povolání je to klíčové poznání.
  • Navigací k po-volání se zabývám 9 let. Prošla jsem akreditovaným výcvikem navigace k povolání u švýcarského profesního poradce Thomase Dienera a mnoha lety praxe s nejrůznějšími cílovými skupinami, nejčastěji se ženami.
  • Proč používám slovo PO-VOLÁNÍ? Protože VĚŘÍM, ŽE existuje v našich životech něco jako POVOLÁNÍ, že jsme k něčemu PO-VOLÁVÁNI, CO JE OPRAVDU NAŠE a co je naším úkolem respektovat, JÍT S TÍM V SOULADU A NAPLŇOVAT.
  • Rozumím tomu, že k takovému UVĚDOMĚNÍ může vést v současném světě dlouhá CESTA plná zatáček, a proto považuju za důležité poskytnout DOPROVÁZENÍ / PODPORU k tomu, aby si člověk troufal svoji cestu RESPEKTOVAT.
  • Věřím, že to má velký DOPAD na naše fyzické i duševní ZDRAVÍ, VZTAHY, POCIT SMYSLU V ŽIVOTĚ, kvalitu ŽIVOTA v místě, ve kterém žiju! Věřím, že je to privilegium hledat a žít své volání!

Těším se na vás všechny, ať jste v jakémkoliv místě hledání!

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.