sobota
10.03.2018
9:30 až 13:30
cena: 300/250 Kč

Ochutnávkový večer profesní navigace s Kamilou Bolfovou. Co je po-volání ženy? Jak být ženou a dovolit si své nejpřirozenější SEBE-VYJÁDŘENÍ ve světě (práce)? Znáte své potřeby, to, co Vám dává pocit smyslu a naplnění? Jste v jednotě vy, vaše „umění“ a způsob jakým pracujete?

Ráda Vás budu provázet a podporovat v hledání vašich zdrojů, na místa vaší moci a ke schopnostem moudře vést sebe i druhé.

Jsem přesvědčena, že svět potřebuje různé podoby ženské energie a vedle žen viditelných se silným hlasem a velkými činy potřebuje i ženy, které pracují na jemnější málo patrné úrovni, ale mocně a moudře.

Jsou to ženy, kterým je dáno umění naslouchat především sobě, svému tělu, zachytávat nepatrné impulsy zevnitř i zvnějšku. Ženy, kterým jde o kvalitu, hloubku, smysl, vztahy a které vnímají nejjemnější úrovně bytí. Ženy, které umí vytvořit prostor, aby se věci udály. Takové ženy mocně a moudře proměňují sebe i své okolí. Často mají vedle sebe alespoň jednu ženu, která jim rozumí a podporuje. Pojďte zjistit, která role Vám vyhovuje a kde budete cítit smysl vy.

Pojďte si vyzkoušet, jaké to je, vyjádřit své nejrůznější potřeby a sny (ať už jste v jakékoliv životní fázi) před ostatními ženami, říci si o podporu, naučit se spojit se s vnitřní navigací stejně jako opřít se o tu vnější.

Provede Vás: Kamila Bolfová – profesní navigátorka
http://www.plzenzastavka.cz/navigace-k-po-volani-profesni-navigace/

Cena 250,-Kč na účet 670100-2205778560/6210 do 8.března 2018 nebo 300,- Kč na místě.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.