pátek
04.05.2018
06.05.2018
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

Víkend s navigací k po-volání a kundaliní jógou v krásném přírodním prostředí centra Sun on the soul na samotě v Nové Pasečnici (směr Domažlice).

Čas zastavit se, být v přítomnosti a v kontaktu se sebou. Obnovíme-li spojení se sebou, obnovíme spojení se všemi možnostmi, které v nás jsou. Skrze jógu, ztišení a různá individuální i skupinová cvičení budeme zakoušet náš vnitřní svět, druhé i prostor kolem nás. Dotkneme se minulosti i budoucnosti, ale především si dáme prostor prožívat a uvědomit si přítomný okamžik, abychom mohly lépe poodhalit svoji cestu a její směr. V bezpečném a podporujícím kruhu žen, které si dovolují stávat se samy sebou.

Budeme se zabývat vztahy na všech úrovních (k sobě samým, ke společnosti, k planetě zemi a celému kosmu).
Dotkneme se strachu být sama sebou.
Pojmenujeme naše staré programy.
Budeme pracovat na obnově vlastní vnímavosti.
Odhalíme své vášně, touhy a talenty.
Budeme se radovat, tančit a tvořit.

Průvodkyně:
Kamila Bolfová (navigace k po-volání)
a Helena D. Šimicová (kundaliní jóga)
„Učíme se spoluvytvářet partnerskou kulturu na planetě Zemi, založenou na vzájemném respektu, lásce a společné kreativitě.“

Místo konání: Centrum Sun on the soul, Nová Pasečnice 21, Pasečnice 34401
Více o místě a ubytování na www.pritomnyokamzik.com
Cca 60 km, hodina jízdy autem z Plzně (zkusíme se domluvit na spolujízdě auty).

Příjezd v pátek mezi 17:00 a 18:00, začínáme večeří v 18:00.
Konec programu v neděli v 17:00.

Přihlašujte se do 27. 4. 2018 na simicova.h@seznam.cz.

Cena za 2 noci a plnou penzi (vegetariánská strava): 1 400 Kč.
Příspěvek průvodkyním: 1 500 Kč.
Celkem 2 900Kč, záloha předem 1 500 Kč (zašlete po potvrzení přihlášky na účet 670100-2205378807/6210).

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.