čtvrtek
18.02.2021
18:30 až 21:30
cena: 300 Kč
nutná rezervace
sinal.martin@gmail.com
Někomu praskne sval, jinýmu rupnou nervy. Jeden je časem natlakovanej jako papiňák, druhej je najednou bez života. Všichni zmínění se ale dostali za svoje hranice, mimo svojí kapacitu.
– jak pracovat se svojí kapacitou a oč jde?
– jak nacházet svoje limity, když nevím kde jsou?
Že na svaly pomáhá sauna a je fajn ji zařazovat preventivně je známá věc, co ale dělat v případě kdy mojí pozornost vyžaduje partnerka, šéf, práce, děti a já už toho začínám mít dost?
Jak si v dnešní době má chlap budovat kapacitu? jak má být tím opěrným bodem a naplňovat tak jeden z mužských principů?
Zjisti víc o svojí kapacitě – v kruhu spartou chlapů, kteří si položili podobnou otázku
Organizační info
– dle PSA bude kruh osobně či online, info bude na stránkách události
– Přihlaš se na večer na mailu sinal.martin@gmail.com
– příspěvek na organizaci je 300,-

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.