čtvrtek
10.12.2020
18:30 až 21:00
cena: 199 Kč
nutná rezervace
sinal.martin@gmail.com
V čase konání už budou Vánoce všude kolem a tak kruh chlapů může posloužit jako prostor pro zastavení, odpočinek a dočerpání energie. Stejně tak to ale bude prostor na průzkum našich postojů k tomuto času. Jak vnímám podstatu Vánoc, jejich přínos, hodnoty, příběh? …. a shoduje se to s tím, jak svátky prožívám?
Podobně s dárky – umím vyslyšet co si ostatní přejí? umím naopak já vše přijmout?
Netradiční, přesto pohodové téma. Téma, které nám pomůže se na nadcházející čas trošku naladit a proŽít ho s větší pohodou jak uvnitř, tak v rodině.
Proběhne osobně na Zastávce, možno sejít se už od 18h se vzorky cukroví 🙂
Přihlášky na sinal.martin@gmail.com, přijďte prosím včas. Vánoční cena 199,-
Budu se těšit!
Kapacita 10 osob

 

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.