čtvrtek
23.04.2020
18:30 až 21:00
nutná rezervace
sinal.martin@gmail.com

Dopřej si čas pro sebe v chlapském kolektivu, v pravdivosti. S tématem, cvičením a sdílením. Doplň si mužskou energii.– občas si řeknu „co mě to popadlo“
– občas mi někdo řekne „co tě to popadlo“

Jsou situace které zpětně, nebo v daném okamžiku, vnímáme jako nechtěné, nemáme je rádi (stres, vztek, napětí, zamrznutí) a neseme si za ně důsledky. Jsou ale situace kdy k tomu spěje a zároveň tomu dokážeme NĚJAK zamezit – máme nějakou kotvu, která nás v dobrém slova smyslu usadí, uzemní, vrátí zpátky a můžeme tu situaci řešit s větším klidem.

Jaké jsou to situace v našich životech? jaké jsou to kotvy v našich situacích? kde kotvy hledat, jak se vlastně háže kotva na dno aby zabránila naší rozjetý lodi roztříštit se o skaliska?

To projdeme online, v kruhu chlapů, ve společnosti Ticha, Moudrosti a Sdílení.

Ve čtvrtek 23/4 Vám v 18:00 pošlu odkaz na on-line konferenci a vyladíme propojení. Zajistěte si klidný pohodlný prostor, pití, občerstvení a aplikaci ZOOM.

Registrujte se předem na email: sinal.martin@gmail.com, tel.:608 238 775, kapacita je omezená

Pro připojení potřebujete počítač s funkčním mikrofonem, kamerou a reproduktory, nebo chytrý telefon / tablet se sluchátky.

Účast na online kruzích je bezplatná.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.