čtvrtek
12.03.2020
18:00 až 21:00
cena: 200 Kč
nutná rezervace
sinal.martin@gmail.com

Přijměte pozvánku na další kruh v Plzni na zastávce, tentokrát na téma pravdivost. Téma v pravdě široký, pojďme mu věnovat pozornost. Sejdeme se v kruhu, dopřejeme si ticha, cvičení a sdílení. Pokud se na akci přihlásíš, tvoje citlivost vůči pravdivosti trošku vypluje na povrch.

– je pravdivost přítomná v mým životě?
– a je tam i v momentech, když se nikdo nedívá?
– nebo co když na to nikdo nepřijde?

– dokážu si věci přiznat takový, jaký jsou?
– dokážu sám sebe vidět takového, jaký jsem?
– není moje optika vidění sebe/světa pokřivená přes brýle, který mi nasadila rodina/výchova atd.?

kdy: 12/3, 18:00
Kde: Zastávka Plzeň, Přeštická 4
Příspěvek na organizaci 200 Kč
Potvrď prosím svou účast na sinal.martin@gmail.com nebo 608 238 775
Večer facilituje Martin Šinal,

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.