čtvrtek
17.09.2020
18:30 až 21:30
cena: 200 Kč
nutná rezervace
sinal.martin@gmail.com
“Vztah mám vyřešenej…” je fráze, kterou slýchám nezřídka a zároveň si pod ní vlastně nedokážu nic představit. Dokážu si ale představit partu chlapů která se sejde, a společně se inspiruje nástroji “když už je potřeba něco řešit”.
Podívejme se na věc z kontextu mužských kruhů, dotkneme se támat jako:
– co do vztahu dávám já?
– společné aktivity vs. prostor sám pro sebe
– je přiznání slabosti … slabost?
– nezkouší (žena) náhodou, co vydržím?
– dělám pro ni všechno a stále mám pocit, že to není dost…
– když moje partnerka odmítne sex, cítím se opravdu hrozně
– a mnoho dalšího
Jak to mají ostatní chlapi? jak to mam já? pojďme pojmenovat to, co je v mlze. Porozumět, přiznat si a převzít svou část zodpovědnosti ve vztahu. A jestli v současnosti nemáte partnerku, tak nevadí, celé to lze brát jako přípravný kurz ?
Vše v respektu, v mužské energii, v síle i tichu.
– Na kruh se prosím přihlas na sinal.martin@gmail.com nebo 608 238 775, Martin Šinal
– Přijď 10min před začátkem v pohodlném oblečení
– Příspěvek 200,-
– Místo konání: Plzeň Zastávka
Budu se těšit
Martin
Co je mužský kruh?
Jednoduše prostor pro všechny chlapy, kteří jsou respektovaní přesně takoví, jací jsou. Prostor, ve kterém můžeme sundat masky šéfů, kolegů, otců, manželů, synů a prostě si oddechnout a dobít si baterky ve společnosti dalších chlapů. Zároveň můžeme sebe i ostatní inspirovat v běžných životních tématech.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.