pátek
06.09.2019
18:00 až 21:00
cena: 120 Kč
nutná rezervace
barki@centrum.cz

Tanec vnímám jako cestu k osvobozování těla, naslouchání Zemi a poznávání duše. Pohybové a taneční vyjádření mě vždy bavilo, protože umožňuje symbolický, obrazový jazyk, prozkoumávání a plné vyjádření vnitřního světa a prožívání. Umožňuje objevovat a zpracovávat emoce, podporuje nás v proměnách, léčí, dodává sílu a nekonečnou radost.
Při setkáních se budeme věnovat volnému (spontánnímu) tanci, někdy s tématem, někdy bez. Budeme tančit individuálně jindy využijeme skupinovou podporu a inspiraci. Povedou nás zvuky, rytmy, hudba, náš dech a hlas, rituály, barvy,vůně naše intuice a tělesná moudrost. Budeme naslouchat tělu, jeho potřebám.
Těším se na společnou cestu!
Bára Šťastná

Délka setkání 1,5 – 2h
Cena: 120 Kč
S sebou pohodlné oblečení.
Rezervace na email: barki@centrum.cz, 776582302

Další setkání se uskuteční vždy od 18:00:
Neděle 29.9.
Neděle 13.10.
Neděle 27.10.
Pátek 1.11.
Úterý 12.11.
Neděle 15.12.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.