neděle
15.12.2019
18:30 až 20:30
cena: 120-150,- Kč
nutná rezervace
barki@centrum.cz

Tanec pro naladění se na sebe sama a na téma setkání…malý osobní rituál budete-li chtít, průvodci a podpora z říše rostlin, tanec se svíčkami…
Inspirací je tentokrát :
…..stříbrná …Měsíc…úcta …pozornost pro sny a intuici…pozornost svým hlubinám…HVĚZDY…podpora při znovunastavení „přestavbě základů“….
S sebou můžete přinést cokoli stříbrného či bílého ( oblečení, předměty…). Láká-li vás nabídka a společný čas …bude mi potěšením,
Bára Šťastná

Délka setkání 1,5 – 2h
Cena: 120-150 Kč
S sebou pohodlné oblečení.
Rezervace na email: barki@centrum.cz, 776582302

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.