sobota
09.03.2019
10:00 až 17:00
cena: 450/850 Kč
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

„Vše živé bude vzkvétat a prosperovat, pokud ženy budou milovat svá těla a žít podle své pravdy. Lůno a vaječníky zažehávají ženské světlo a radost. Když jsou vyléčené ze zranění, z těch momentů, kdy byly zbaveny síly, žena se může spojit se svým středem, se svou životní energií…“

Poznejte hlas svého lůna, nalezněte svou vlastní cestu k lůnu, staňte se pomocí spojení se svým lůnem svým vlastním guruem!

Úvod do cyklu setkání ve skupině žen, která nabídnou spojení s lůnem jako návrat domů, prostor pro potkání se s tajemstvím svého příběhu… skrze sdílení, tanec, meditaci, prožitková cvičení a výtvarnou tvorbu.

Setkání je rozdělené na dvě části s možností účastnit se pouze dopoledne (doporučujeme však zažít celek :-).
10:00 – 13:00 Objevíme své lůno a vyjádříme svůj příběh skrze tanec, sdílení, cvičení… pauza na oběd…
14:00 – 17:00 Propojíme se se svým lůnem skrze tvorbu, vizualizujeme kdo jsme a co cítíme…

Celý den, cena 850 Kč, pouze dopolední část 450 Kč (v ceně nájem prostor, lektorné, drobné občerstvení, materiál na tvorbu)
Prosíme o registraci na: simicova.h@seznam.cz

Lektorky: Helena Dienstbierová Šimicová (kundaliní jóga) a Kamila Bolfová (Navigace k povolání)

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.