čtvrtek
07.03.2019
17:00 až 19:00
Srdečně zveme na vernisáž výstavy fotografií subjektivních krajin Moniky Bartáčkové. „Vystavím volný soubor, průřez celou mou tvorbou abstraktních / subjektivních krajin. Jde o mé kontrastní myšlenkové mapy, o meditaci procházení se krajinou a nalézání estetických obrazů v ní, poetické hledání rovnováhy mezi temnotou a světlem.“

Výstava k vidění na Zastávce do 9. 3. 2019.
Návštěva během akcí nebo vždy ve čtvrtek mezi 16:00 a 18:00 hodin!

 

 

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.