středa
04.09.2019
23.10.2019
19:30
nutná rezervace

Osmidílný kurz Minulé životy aneb regresní terapie jako cesta.  Kurz je osmitýdenní, setkání budou dvouhodinová. Při bádání v minulosti objevíte svou duchovní identitu i životní smysl a najdete odpovědi na otázky Kdo jsem, Odkud přicházím, Proč jsem tady.

Práce ve skupině bude nápomocná, bezpečná a důvěrná.

Na kurzu projdete praktickými cvičeními, které vám pomohou odhalit vaši minulost. Toto odhalení pomůže k nápravě a zlepšení současného života.

VLOŽNÉ: zvýhodněné 1200 Kč při přihlášení a zaplacení zálohy do 30.8. 2019, po tomto datu je výše vložného 1520 Kč. Přihlášení přes online formulář tady.

Nežijeme jenom jednou, do tělesného života vstupujeme opakovaně, abychom se učili a rostli. Pochopením své minulosti můžeme významně harmonizovat vztahy i zdraví a změnit svůj život k lepšímu.

Prozkoumejte svou dávnou minulost a změňte svůj současný život k lepšímu. Naše minulé životy jsou jako korálky, z kterých navlékáme náhrdelník. Při jeho tvorbě pochopíte, že váš současný život je součástí mnohem širšího kontextu. Při hledání v minulosti uvidíte svou duchovní podstatu i své směřování, jehož prostřednictvím jde vaše duše na své pouti na Zemi ke svému cíli.

Rodíme se opakovaně, abychom se mohli učit a růst. Někdy semínka našich současných problémů i poztrácených talentů najdeme až v pradávné minulosti. Proto její pochopení může velkou měrou zlepšit vztahy, zdraví i náš život.

Na kurzu se seznámíte s cvičeními, která vám budou nápomocna v odhalování minulosti. Tyto objevné cesty vám mohou pomoci napravit a zlepšit nynější život. Vše bude probíhat velmi nenásilnou, bezpečnou a prostou metodou.

Dozvíte se vše, co byste o tajemství reinkarnace měli vědět, a navíc se vydáte na dobrodružnou cestu za odhalováním vlastní minulosti.

Moc se na vás těším.

Liduše Klepalová

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.