úterý
13.06.2017
19:00
cena: 120 / 80 Kč

Sólový koncert Milli Janatkové k projektu „Mým kořenům“ a novému CD, v propojení s písněmi z počinu „Klid, prosím!“ Milli Janatková je originální zpěvačka, kytaristka, skladatelka a výtvarnice. Vedle zpěvu se od dětství věnuje hře na kytaru a později na perkuse a bubny, které postupně vyměňuje za volnost pohybu. Hraje si s rytmy, dechem, melodií a celým tělem, užívá si improvizaci a experiment. V roce 2013 vydala autorské album „Proměna“ a od té doby vystupuje sólově se svými písněmi a improvizací s loop station. Letos na jaře vyšlo nové album Mým kořenům. Projekt je o naději, uzdravení, vůli chtít překročit obtížné životní výzvy. Na Zastávce propojí své projekty Klid prosím! a Mým kořenům, což jen umocní jejich společné téma, a sice inspiraci k obnovení odvahy, naděje a úcty k sobě, zdraví, lidem, okolí.

 

Milli Janatková Solo / Mým kořenům

13. 6. od 19:00 hodin
Cena 120 / 80 Kč
Plzeň zastávka, Přeštická 4

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.