neděle
17.02.2019
17:00 až 20:00
cena: 300 Kč
nutná rezervace

Vedená meditace na léčení čaker a energií a otevření svého Hlasu. OSHO metoda posouvá naše vědomí z mysli do srdce a dále do Solar plexu, kde je naše centrum životní síly a transfromace. Každá fáze-chaosu, třesu, tance, zastavení, klidu a ticha- je příležitostí k uvědomění si svých myšlenk, programů a vzorců a prožít, zda vám vyhovují, zda nejsou omezující. Můžete využít podpory společné energie na překročení bariéry a dovolit si prožít svobodný pohyb a radost z Já jsem.

Gong je symbolem Galaxie. Propojuje nás s vyššími světy Galaxivibračně silný léčivý nástroj, který v nás rozehrává každou buňku v těle, stačí se uvolnit a užít si jeho tóny. Každý Dany koncert je jedinečný, hraje podle momentálního vyladění v souladu se skupinou a místem.
Těšíme se na vás, Alice & Dana

Počet míst je omezen vzhledem k velikosti místnosti, max 10 bytostí. Proto je REZERVACE NUTNÁ, SMS na 603 117 901, která bude potvrzena po zaplacení zálohy 100 kč.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.