neděle
25.11.2018
9:00 až 13:30
cena: 1190 Kč
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

Pojďte se ponořit do tajů zvuků a vibrací speciální detoxikační a léčivé masáže tibetskými mísami s Petrem Havlanem: Technika mi byla předána starým mistrem z Nepálu. Je používaná po generace a pomáhá lidem. Její délka je 75 min a tibetské mísy se rozeznívají na různých částech těla, navozuje velké uvolnění těla i duše. Dochází k očistě mezibuněčných stěn a vibrace ladí celé tělo do své přirozenosti.

Cena v Plzni se slevou 1190 Kč (místo 1490,-).
Bonus večerní koncert od 19:00 zdarma.

Rezervace masáže 9:00 – 10:15; 10:30 – 11:45, 12:00 – 13:30: simicova.h@seznam.cz

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.