sobota
05.08.2017
8:30 až 21:00
cena: 1 900 - 2 500 Kč
nutná rezervace
kobrovam@gmail.com

Vážené a milé ženy,
je nám potěšením, že vás můžeme pozvat na Maitri Breathwork™/Maitri dýchání, které proběhne v Plzni v sobotu 5. 8. 2017. Srpnové Maitri dýchání je určeno ženám a dívkám.

Proces Maitri Breathwork™ je kombinací prohloubeného dýchání, evokativní hudby, cílené práce s tělem a dalších prvků vedoucí k vytvoření bezpečného prostoru. Je to příležitost pro zkoumání našich vnitřních motivací a bloků v rozšířeném stavu vědomí. V tomto stavu se můžeme každá hlouběji potkat sama se sebou, s místy, která potřebují být léčena, s hloubkou svého prožívání.
Slovo „Maitri“ pochází ze sanskrtu a znamená milující laskavost, jak k sobě samým, tak a ke druhým lidem.

Cena dle vašich možností: 1.900 – 2.500,- Kč /v případě potřebnosti je možné požádat o slevu/
V ceně je zahrnutý lehký oběd, večeře, čaj a pomůcky.

Počet míst je omezený. Hlaste se proto co nejdříve na e-mail: kobrovam@gmail.com. Pro jakékoliv další dotazy použijte uvedený mail, případně volejte 776 873 832.

Dýcháním provází: Petra Králová – psychoterapeutka, absolventka výcviku v PBSP a výcviku Maitri BreathworkTM. Tým složený z 3-4 facilitátorů, kteří mají letité zkušenosti s psychoterapií a bioenergetickou prací s tělem.

Bližší informace zašleme přihlášeným ženám.

S SEBOU: Pohodlné světlé oblečení, nejlépe bílé, světlé napínací prostěradlo, spacák či jiná přikrývka, polštářek, lahvička s vodou.
PŘED: Lehká snídaně, nejlépe ovoce, lehká kaše, nepijte prosím, kávu či povzbuzující čaje.
PRŮBĚH DNE: Náš den začne povídáním v kruhu. Dýchání bude mít dvě části. Nejdříve bude dýchat první polovina a ti, kteří nebudou dýchat, budou pomáhat tvořit bezpečné prostředí pro dýchající. Ve druhé polovině se vše vymění. Po dýchání si nakreslíte mandalu, kterou budete moci zachytit své prožitky z procesu dýchání. Zážitky z dýchání (jen ty, o kterých budete
chtít mluvit) budete mít možnost sdílet s ostatními v kruhu.

Více informací najdete na: http://www.maitridychani.cz/

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.