úterý
20.06.2017
18:00 až 21:00
cena: 180 až 300 Kč
nutná rezervace
petra.plucnarova@post.cz

Milé ženy, přidejte se k nám v tento vyjimečný čas k oslavě letního slunovratu, tak jako bylo zvykem už v dobách Keltů. Během společné práce budeme moci odevzdat naše křivdy, viny, stud a strachy, které souvisí s ženstvím. Dotkneme se také témat menstruace, potratů, dětí, které se nenarodily, bolestí spojených s porodem a poporodním obdobím. Budeme léčit vztahy a poděkujeme za plnost života!

Vítány jsou všechny ženy bez rozdílu věku.
V úterý 20. června v 18:00 (konec ve 21:00)
Doporučujeme přijít v sukni ideálně modré barvy, s sebou je vhodný také velký šátek či sarong.
Večerem provází Lucie Kašová.
Přihlášky posílejte na mail: petra.plucnarova@post.cz, tel. 607748692
Cena dle vašeho uvážení: 180 – 300 Kč (platba na místě)

Těšíme se na Vás!

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.