úterý
20.06.2017
16:00 až 18:00
cena: 100 Kč
nutná rezervace
petra.plucnarova@post.cz

K oslavám letního slunovratu zveme také děti s rodiči! Umělecká dvojice Černý Beran si pro ně na Zastávce připravila dílnu, během které prozkoumáme taje a možnosti techniky monotypu.
Monotyp je grafická technika založená na principu tisku z plochy (např. šablona z papíru nebo látky naválená barvou, ze které se tiskne).

V úterý 20. června od 16 do 18 hodin na Zastávce.
Dílna je vhodná pro děti od 8 let, je možné tvořit také s rodiči!
Přihlášky posílejte na mail: petra.plucnarova@post.cz, tel: 607748692
Materiál připravíme.

Cena: 100,-

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.