čtvrtek
04.07.2019
22.08.2019
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

V létě nabízím tři čtvrtky – v dopoledním čase se můžeme potkat při klasické lekci s prodlouženým časem pro relaxaci a meditaci s gongem a večer pak u cvičení a témat prohlubujících běžné lekce.

Prosím hlaste se předem na simicova.h@seznam.cz nebo přes SMS 777 793 735. Díky!

Pro smíšené skupiny:
4. 7. 10:00 – 12:00 Základní dechová sestava
18. 7. 10:00 – 12:00 Prohloubení práce s dechem
22. 8. 10:00 – 12:00 Léčení a regenerace
Cena setkání 150 Kč (s permanentkou zvýhodněná cena 120 Kč).

Pro ženy:
4. 7. 18:00 – 21:00 Bytí v těle a „příběh ženské sexuality“
18. 7. 18:00 – 21:00 Pánevní dno
22. 8. 18:00 – 21:00 Pánevní dno
Cena setkání 250 Kč (s permanentkou zvýhodněná cena 200 Kč).

Bytí v těle a „příběh ženské sexuality“
Setkání věnujeme tématu ženského těla a odtržení se od vlastní sexuality. Nebudeme se učit tantře! Budeme skrze tanec, jógové cviky, meditaci a silný příběh propouštět staré celospolečenské koncepty, které nám brání dospět a žít své životy naplno. Chci s vámi sdílet text z knihy „Žena bez viny a studu – o znovunalézání ženské podstaty“ od Wojciecha Eichelbergera. Provází Helena D. Šimicová.

Pánevní dno
První částí setkání nás provede Tereza Vejvodová (www.calente.cz), která se věnuje masážním terapiím a Mohendžodáru. Popovídáme si o pánevním dnu, proč je tak důležité mít pevné pánevní dno, z jakých svalů se skládá, jak vypadají, kde leží, jak je účinně a správně zapojit a také jak a proč je vědomě uvolňovat. Posdílíme i vlastní zkušenosti s cvičením či necvičením pánevního dna. Propojíme se svým ženstvím.
V druhé části navážeme jógovou sestavou pro podporu našeho ženství, meditací, relaxací. Provází Helena D. Šimicová.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.