pátek
10.07.2020
12.07.2020
18:00
nutná rezervace

Letní téma: Moudrost planet
„Člověk je jako Slunce. Jeho smysly jsou jeho planetami.“ (Novalis)
Planety byly vždy součástí moudrosti starých kultur. V nové době se můžeme na věčnou moudrost planet dívat jako na obraz, který nás inspiruje k stále novému učení, novému pochopení i k novým činům v osobním životě i na společenské úrovni.
Pojďte se společně ponořit do tajemství planet a dotknout se jich skrze tvary, linie, matérii barev, jejich průniky, skrze světlo i stín – konkrétně k planetě Merkur a planetě Venuši.
V semináři si pod vedením Ady projdeme několik uměleckých tvořivých cvičení s využitím různých materiálů.
Pojďte se zastavit a dopřát si letní ponoření do tvorby, která léčí a oživuje celého člověka, jeho vnitřní kosmos i kosmos vnější.
Předchozí zkušenost s arteterapií není nutná. Těšíme se na všechny, kteří jsou k tvorbě nebo tomuto tématu voláni.
V příjemném prostředí v komorní skupině, s přátelskou lektorkou, která si oblíbila plzeňskou Zastávku a těší se na všechny stávající i nové zájemce.

Cena: záloha 1000,- Kč do 20.6.2020 a v průběhu semináře si vyberete doplatek, který bude odpovídat Vašim možnostem a potřebě ohodnotit kurz bez zdůvodňování volby:
A. 800,- Kč
B. 1 000,- Kč
C. 1 300,- a víc Kč.
V ceně je veškerý materiál pro tvorbu, pronájem prostor, organizace kurzu, lektorné i drobné občerstvení.

Časový harmonogram: pátek začínáme v 18hod, v neděli končíme ve 12hod. Přihlášky posílejte na kami.bolfova@gmail.com
Přihláška bude přijata po zaplacení zálohy 1000,- Kč na účet, který vám zašleme po přihlášení. Zálohu nutné zaplatit do 20. června 2020 kvůli organizaci a přípravě materiálu. Děkujeme.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.