neděle
13.12.2020
9:00 až 14:00
cena: 1250 Kč
nutná rezervace
hanka.cestouajurvedy@gmail.com

Láká vás pestrobarevnost a vůně koření? Chcete se dozvědět více o jeho léčebných účincích? Rádi byste obohatili svou kuchyni novými druhy koření? Přidejte se k nám na workshop o koření na Zastávce!

Když jsem před lety díky ájurvédě objevila pro mě zcela nové druhy koření, jako by se mi otevřely dveře do nového světa. Daleko barevnějšího!
Ne nadarmo se říká „okořenit“ si život.

✔️ CO SE NA KURZU DOZVÍM?
Budeme vařit a objevovat vůně a chutě ájurvédského koření. Dozvíte se, jak je používat – v kuchyni i léčebně. Povíme si o jeho účincích a jak jej uchovávat. Budeme popíjet čaje z koření a řekneme si, na co a kdy jsou takové čaje vhodné. Společně si uvaříme výborný OBĚD DLE ÁJURVÉDSKÝCH PRINCIPŮ – jak jinak než s kořením.

✔️ PRO KOHO JE KURZ URČENÝ?
Kurz je pro všechny, kteří rádi vaří, chtějí si obohatit svou kuchyni novými druhy koření a zároveň prospět svému zdraví.

✔️ CENA
1250 Kč po přihlášení do 1.11.

V ceně jsou zahrnuty:
– písemné materiály
– koření a ingredience na společný oběd a nápoje
– teoretické a praktické vedení ájurvédské výživové poradkyně
– pronájem sálu

✔️ JAK SE PŘIHLÁSIT
Přihlaste se na adresu hanka.cestouajurvedy@gmail.com (prosím napište své jméno, název akce a termín). Počet míst je omezený. Nevyžaduji placení předem, ale přihlášení je závazné. Pokud nebudete moct dorazit, pošlete za sebe náhradu.

✔️ CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?
hanka.cestouajurvedy@gmail.com
775 64 20 32

?️?️?️ Těší se na Vás Mgr. Hanka Svíčka zabývající se ájurvédským poradenstvím v oblasti stravy a sebepéče. Hanka absolvovala tři roky studia v Ájurvédské Gurukule v Praze pod vedením MUDr. Martiny Ziskové.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.