středa
17.04.2019
14:00 až 16:00
cena: 100 Kč
nutná rezervace
j.mrkvickova@centrum.cz

Láká vás látkování, ale máte strach, že je příliš složité a pracné? Valí se na vás spousta informací a nevíte, jak se v nich vyznat? Co vlastně vybrat, abyste mohli pohodlně látkovat a zároveň bezhlavě nenakoupili kousky, které vám pak budou ležet ve skříni? 

Přijďte na tradiční workshop látkové poradkyně Jany Mrkvičkové ve středu 17.4. od 14h na Zastávku. Dozvíte se, jak sestavit ideální plenkovou výbavu právě pro vás, jak pečovat o plenky i o pokožku vašeho dítěte a jak to všechno zvládat snadno a s úsměvem.

Vstupné 100,-Kč, rezervace na j.mrkvickova@centrum.cz

https://www.latkoveporadkyne.cz/plzensko/jana-mrkvickova/

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.