čtvrtek
15.09.2022
16:00
cena: 50 Kč
nutná rezervace
petra@plzenzastavka.cz

Většina květin na podzim odkvétá. Přesto se s nimi můžeme seznámit a připravit se na další sezónu. Začít se musí odmalička. Při výtvarném workshopu si děti ve věku 2 až 5 let vyrobí list do herbáře a naučí se vtipné básničky o květinách. A proč rovnou něco nezveršovat? Oblíbené autorské knihy Květolelo a Keřolelo Terezy Marianové uměleckého nakladatelství Meander poznáte i bez rostlinného klíče. Těšíme se na Zastávce.Meandr

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.