středa
25.09.2019
17:00 až 20:00
nutná rezervace
rukamaproradost@gmail.com
Kváskové pečení je radostný, zdraví prospěšný a chuťově bezkonkurenční koníček na celý život. Lactobacilly propracují lepek a ulehčí tak našemu zažívání. Voňavý bochník s nadýchanou střídkou a křupavou kůrkou rozjasní den. A pokud máte rádi semínka a experimenty s rozmanitými druhy mouk, jste na správné cestě. Přidejte se k nemalé skupince „kváskozávisláků“ a pyšněte se tvořivou domácí prací, která se dá s chutí konzumovat i týden po upečení. Nenechte se trápit možným prvotním nezdarem a přijďte si poslechnout, jak na to 🙂

 

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.