sobota
23.06.2018
9:30 až 12:30
cena: 1690 Kč
nutná rezervace

Chcete ohromit návštěvy fantasticky nazdobenými dorty nebo cupcakes? Milujete zdobení dortů nebo cupcakes, ale zabere vám to spoustu času? A výsledek často není úplně takový, jaký jste si představovali? Tak pro vás je určený tento kurz!

Učit zdobit vás bude Vanda Pálková – www.sladkemameni.com
Kurz je určen pro začátečníky a mírně pokročilé.

Co vás čeká?
1 Naučíte se udělat krém, se kterým hezky ozdobíte dort nebo cupcake (odnesete si recept).
2 Naučíte se speciální květinové zdobení se špičkami
s BE FINEST sady.
3 Odnesete si 4 nazdobené cupcakes v dárkové krabičce.
4 Budete mít občerstvení po celou dobu kurzu.

Přihlášky zde: sladkemameni.com/kurzy-plzen-jaro-2018/
Celková cena: 1690 Kč
Po vyplnění objednávky vám do e-mailu pošleme zálohovou fakturu. Vy si kurz zaplatíte převodem z bankovního účtu.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.