pátek
28.09.2018
30.09.2018
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

Kurz „Vaření pro život“ s jógou v nádherném prostředí meditačního centra ​Sun on the Soul u Pasečnice. Relaxační setkání s veganským vařením, ochutnávky, ukázky užitečných pomůcek,
povídání o úctě k životu, surovinách, vyvážené stravě, vlivu koření, bylinek a stravy na lidské zdraví, dietách, spec. výživě…

Pobyt bude doplněn kundaliní jógou (meditace, vědomé dýchání, relaxace) a speciálními rozcvičkami „nové cesty těla“ (ShinTaiDo). Účast na cvičení a meditacích je dobrovolná.

Počet účastníků kurzu vaření je omezen na max. 8 osob.
Cena: 3 500 Kč (lektorné, suroviny, nocleh)
Pro páry sleva 10 %, případně možnost přijet pouze jako doprovod na pobyt za 1 600 Kč (celková kapacita cca 12-15 osob).
Co si uvaříme, to si sníme :-).

Rezervace na: simicova.h@seznam.cz

O lektorech:
Kurz vaření s Petrem / vareniprozivot.com
Kuchař, který vaří s láskou.

Kundaliní jóga a cvičení „nové cesty těla“:
Helena D. Šimicová a Jan Dienstbier provozují prostor Plzeň zastávka (www.plzenzastavka.cz).
Helena se věnuje průvodcování jógy, seminářům pro ženy, tvořivým aktivitám, zahradě. Honza se živí grafickým designem, věnuje se meditaci a nově včelám.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.