sobota
07.09.2019
11:00 až 17:00
cena: 990 Kč
nutná rezervace
eck.art@centrum.cz
Workshop figurální kresby podle živého modelu! Je určen všem, bez ohledu na zkušenosti s kresbou, pokročilost, „talent“ 😉
Na tento workshop volně navazuje „Kurz portrétní kresby“ 14.9., při účasti na obou kurzech platí zvýhodněná cena 1790 Kč, při včasném přihlášení, nejpozději do 10.8., navíc sleva 10 %!!
!! PŘIHLÁŠKY VÝHRADNĚ na mail eck.art@centrum.cz!!! Na tomto mailu také zodpovím Vaše případné dotazy 🙂

 

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.