sobota
01.06.2019
11:00 až 17:00
cena: 990 Kč
nutná rezervace
eck.art@centrum.cz
Přijďte se naučit základy kresby podle skutečného modelu, nebo si prostě zakreslit….Kurz je určen všem zájemcům, bez ohledu na zkušenosti s kresbou.
Cena zahrnuje: živý model, vedení lektorky, veškeré kreslící potřeby a materiál, občerstvení
Lektorka: Jitka Fiškus Baumruková alias Erica Kartman (ECK) – umělkyně, mnohostranně orientovaná lektorka a světoběžnice

 

 

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.