středa
30.09.2020
17:30 až 20:30
nutná rezervace

Chcete získat více životní energie pomocí stravy?
Hledáte inspiraci, co si nově uvařit, aby vám to nejen chutnalo, ale i prospělo?
Tušíte, že zdravé jídlo je víc než „zrní, semínka a saláty“?


??? Přidejte se k nám na kurz vaření na Zastávce!

Jídlo je lék, jak jste mnohokrát slyšeli. Je to lék, který je nám dennodenně k dispozici. Z jídla rosteme, stáváme se jím. Co jiného je nám takhle nablízku? Pokud ale nerozumíme tomu, co nám prospívá, pak se z denní dávky léku stává opak. A pro každého je vhodné něco jiného na základě jeho individuální tělesné konstituce.

✔️ CO JE TO ÁJURVÉDSKÉ VAŘENÍ?
Stravovat se ájurvédsky znamená využívat při vaření ájurvédské znalosti o potravinách a koření – co, kdy a jak kombinovat, upravit, jak jíst. Vše tak, abychom se stravou léčili a chutnala nám. Takto uvaříte jídlo z jakéhokoli koutu světa.

✔️ JAKÉ JSOU PŘÍNOSY ÁJURVÉDSKÉHO PŘÍSTUPU KE STRAVĚ?
– zlepšení trávení a metabolických procesů v těle, zvýšená imunita
– očista těla, úprava váhy
– blahodárný vliv na mysl a ducha

✔️ CO SE NA KURZU DOZVÍM?
Během kurzu se dozvíte teoretické a praktické základy ájurvédského vaření s ohledem na aktuální roční období. Pochopíte bližší souvislosti fungování mezi stravou, naším tělem a myslí. Naučíte se používat koření, která přispějí k lepšímu trávení a detoxifikaci těla. Uvaříme si společně několik jídel a pak si na nich pochutnáme.

✔️ PRO KOHO JE KURZ URČENÝ?
Kurz je pro všechny, co rádi jí dobré jídlo. Je pro zájemce o zdravé stravování i pro ty, pro které je „zdravá strava“ sprosté slovo a jsou jí nepolíbeni.

✔️ CENA
900 Kč

V ceně jsou zahrnuty:
– písemné materiály
– veškeré kuchyňské ingredience
– teoretické a praktické vedení ájurvédské výživové poradkyně
– pronájem sálu

✔️ JAK SE PŘIHLÁSIT
Přihlašte se e-mailem na adresu hanka.cestouajurvedy@gmail.com

Počet míst je omezený. Nevyžaduji placení předem, ale přihlášení je ZÁVAZNÉ. Pokud nebudete moct dorazit, pošlete za sebe NÁHRADU. Howk.

✔️ CHCETE SE NA NĚCO ZEPTAT?
Hanka Vránová
hanka.cestouajurvedy@gmail.com
775 64 20 32

??? Těší se na Vás Mgr. Hanka Vránová zabývající se ájurvédským poradenstvím v oblasti stravy a sebepéče. Hanka absolvovala tři roky studia v Ájurvédské Gurukule v Praze pod vedením MUDr. Martiny Ziskové.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.