středa
09.01.2019
17.02.2019
19:15 až 21:00

Čtyřicet dní věnovaných transformaci strachu. inspirováno Jógovou knihou o životě a smrti S. Singha a výzvou Sabiny Kočové (InSpirála) ke každodennímu praktikování Minutového dechu!

Pravidelné lekce středa 19:15 – 21:00:
9/1 Zbavit se podvědomé deprese / naučit se odpouštět
16/1 Nechat odejít zármutek, hněv a strach
23/1 Odložit představu o vlastní nedostatečnosti / otevřít se novým horizontům
30/1 Přiklonit se k životu / vědomé znovuzrození a léčivá meditace
06/2 Síla k aktivnímu utváření života
13/2 Sebeláska / vést naplněný a soucitný život

Pokud vám nevyhovují termíny, obdobné sestavy a meditace budeme cvičit i během pravidelných lekcí v daném týdnu vždy v úterý od 16:30 a ve čtvrtek od 10:00.

Lektorka: Helena Dienstbierová Šimicová
Cena 120 Kč za jednotlivou lekci
nebo předplatné 10 lekcí (1000 Kč).
Prosím o přihlášení předem: simicova.h@seznam.cz, (SMS) 777 793 735
Kapacita max. 12 lidí.
Vhodné i pro začátečníky.
Lze se účastnit i jednorázově.
Karimatky, deky, sedáky jsou k dispozici na místě.

Proč 40 dní? Pravidelnost zajistí ukotvení podporované energie a prohloubení transformačních účinků, které dané cvičení má.

Proč minutový dech? Je praktikován jako jedna z velmi účinných technik proti strachu. Lze ho praktikovat kdekoliv a kdykoliv. Tam kde nás ovládá strach není prostor pro lásku.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.