středa
11.08.2021
15.08.2021
cena: 2500 - 3000 Kč
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz
Srdečně zvu na pobyt v příjemném prostředí na samotě u lesa v Pasečnici u Domažlic. Začali bychom ve středu společným piknikem. Program přibližně takto: ráno protažení a meditace, dlouhá snídaně, lekce jógy, oběd, siesta,
odpolední program dle domluvy (další lekce jógy nebo vědomá chůze, tanec, zpěv manter, poradní kruh), večeře, meditace (nebo třeba film, oheň).
Cena za nocleh a jídlo 2500-3000 Kč (dle počtu účastníků, www.uhonesa-retreatcentre.com/cz), 2000 Kč program.
Rezervujte si místo platbou zálohy ve výši 2500 Kč do 30. 6. 2021! Číslo účtu zašlu po přihlášení na: simicova.h@seznam.cz.
Jógou vás bude provázet Helena D. Šimicová. Zdravé jídlo z čerstvých surovin připraví Hanka Bečvářová. A společně budeme tvořit léčivou a uvolněnou atmosféru setkání.
Těšíme se na vás!

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.