úterý
13.11.2018
18:30 až 21:00
cena: 200 Kč
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz
Seminář kundaliní jógy s Helenou D. Šimicovou. Vědomé cvičení, dýchání, meditace, relaxace podporující sebeléčebný proces. Budeme léčit sebe i ostatní skrze mantru Ra Ma Da Sa Sa Say So Hung, která pracuje na úrovni duševní, duchovní, emocionální i fyzické. Stimuluje tok kundalini a čistí auru. První část mantry nás spojuje s „nebem“. Druhá část mantry nás spojuje se zemí. Zvědomíme tok energií ve svém těle…

Cena za seminář: 200 Kč (platba na místě)
Přihlášky prosím na: simicova.h@seznam.cz, 777 793 735

 

 

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.