cena: 140 Kč
nutná rezervace
petra.plucnarova@post.cz

Srdečně zvu na lekce Kundaliní jógy, pojďme vkročit do nového týdne se společně vytvořenou energií! Kundaliní, aneb jóga vědomí, otvírá srdce, buduje vnitřní sílu a uvolňuje energii, která sídlí u kořene páteře. Je považována za rychlou cestu k vytvoření vyváženého stavu mezi tělem, myslí a duchem, a k zvýšení životní energie.

Kundaliní jógu může cvičit každý, i ten, kdo nikdy žádnou jógu necvičil, cviky se vždy dají upravit. Vždy se začíná zpěvem dvou otvírajících manter a končí hlubokou meditací a uzavírající mantrou.

Každé pondělí 8:00 – 9:30

Cena za lekci: 140,-

Přihlášení prosím na mail: petra.plucnarova@post.cz nebo na tel: 607748692

Těším se na Vás!

Petra Plucnarová

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.