cena: 120-150 Kč
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

Kundaliní jóga nebo také jóga vědomí nabízí práci s dechem, cvičební sestavy, meditace, mantry, relaxaci… Každá lekce má své téma. Učíme se vnímat své tělo, zpomalovat dech, uvolňovat stres. Začínáme 10. 9. 2020!

Pravidelné lekce:
čtvrtek od 10:00 a od 16:30 hodin

Délka lekce: 1,5 hodiny
Cena: 120Kč při zakoupení permanentky na 10 lekcí, jednorázově 150Kč.
Přihlášky a další informace na: 777 793 735, simicova.h@seznam.cz
Lektorka: Helena Dienstbierová Šimicová

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.