pátek
27.10.2017
18:00
cena: 100 Kč
nutná rezervace
houry@volny.cz

Lehké, radostné, k zamyšlení, k meditaci, k poznání… Tančíme společně v kruhu jednoduché pohyby na krásné melodie. Přijďte zakusit, co Vám mohou přinést zajímavá slova manter z různých duchovních tradic lidstva, přijďte se připojit, přátelské kruhy tančí na několika kontinentech.

Po třinácti letech vedení tanců a zdravotní pauze se zase těším na začátečníky i známé, Martina Houryna

Cena: 100 Kč
Registrace: houry@volny.cz

Další termín:
15. 12. 2017 / 18:00 / Kruhové tance a Aramejský Otčenáš

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.