pátek
20.09.2019
18:00 až 20:00
nutná rezervace
houry@volny.cz
Pojďte zažít radost ze společného zpěvu a tance v přátelském kruhu, ztišení i léčení. Setkání je vhodné pro zkušené i pro úplné začátečníky, vše se společně naučíme. Těšíme se na vás!

„Připravila jsem výběr osvědčených kruhových tanců ze znovuotevřené pokladnice Dances of Universal Peace, všichni jsou vítáni, zkušení i začátečníci, všechno k tancům se postupně naučíme společně. Také bych ráda na konci každého setkání ve vlídném prostoru Zastávky ponechala trochu volného času na vzájemné sdílení, tak vzácného s podobně naladěnými lidmi…“
Rezervace prosím na houry@volny.cz do úterý 17.9.!

 

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.