úterý
25.04.2017
18:00 až 20:30
cena: 250 Kč
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

Zveme vás na tance v kruhu. Jedná se o kombinaci jednoduchých lidových tanců různých kultur a tradic a zpěvu posvátných slov. Není potřeba žádná předchozí zkušenost!
Sdílíme jeden společný pohyb, jednu společnou vlnu. Stejně tak se posiluje prožitek jednotlivého tanečníka společenstvím ostatních. Násobená radost, prožitek, záměr, vyslovovaná a zpívána afirmace. Jsme tak účastníky společného obřadu, oslavy života a jeho různých aspektů a forem.
Jednotlivé tance pocházejí z celosvětově tančených Dances of Universal Peace (tance univerzálního – všeobecného – světového míru). Vycházejí z mnoha kulturních a duchovních tradic, přinášejí moudrost každé z nich.

Místo: bývalé nádraží Plzeň zastávka, Přeštická 4
Registrace na: simicova.h@seznam.cz, 777793735
Cena (platba na místě): 250 Kč

Lektorka: Dana Jirkalová, kromě tanců dělá semináře pro ženy (o těle, doteku, zdraví a ženské pánvi). Má mnohaleté zkušenosti a výcvik Gestalt psychoterapie a psychosyntézy, školy pánevního dna, šamanismu, rodinných konstelací atd. Více na www.danajirkalova.cz.

Více také na: https://www.youtube.com/watch?v=LR2AmsD-52k

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.