středa
24.10.2018
18:00 až 20:00

Provází Zdeněk Pícl. Sejdeme se pro uchopení součásti života a to smrti, kterou většina z nás odmítá a tím si dovolujeme otevírat a živit strach. Strach nás v životě svazuje a omezuje a nedovolí nám žít kvalitně a šťastně. Když se nebojíme smrti pomáháme tím sobě, ale i druhým, kteří tělo opustí na jejich další cestě. Přijďte si uzdravit postoj ke smrti a celému tématu a také naučit se získat odvahu a zdravý náhled. Zdeněk Pícl vám ukáže,že smrt nemusí byt jen temná a bolavá, ale i zázračná a osvobozující a také velmi učící pokoře.

Vstupné 250,-

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.