sobota
14.11.2020
10:00 až 17:00
cena: 1200 Kč
nutná rezervace

Druhé opakování nejpohodovějšího kurzu keramiky. Vhodný i pro naprosté začátečníky. Budeme pracovat společně krok za krokem a každý si vyrobí originální a funkční ptačí krmítko. Naučím vás, jak správně pracovat s keramickou hlínou a vytvářet trojrozměrné a funkční objekty. Také si řekneme spoustu věcí o krmítkách. Co by měly a neměly mít… Bližší informace a přihláška na: https://www.keramikas.cz/krmitko/

Přihláška zde: https://www.keramikas.cz/prihlaska-na-kurz/

 

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.