sobota
17.12.2022
10:00 až 16:00
cena: 1570 Kč
nutná rezervace

Jeden z nejpohodovějších kurzů pro začátečníky. Krmítko má jen málo daností, které je pro správnou funkci třeba dodržet, proto si u tvoření opravdu odpočinete. Můžete, ale nemusíte být precizní… Můžete si hrát s tvarem i se zdobením. 

Budete moct ocenit sami sebe, že jste vytvořili něco originálního, hravého a navíc funkčního. Námětem kurzu je sice krmítko, ale když budete chtít vytvářet například pítko, budku, zahradní lucernu nebo něco jiného – můžete! Kurz je pro malý počet účastníků, proto se můžu věnovat každému individuálně a se vším vám poradit. Kromě svého výrobku budete bohatší o spoustu cenných zkušeností a naučíte se nové postupy.

Přihlášku najdete zde.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.