pátek
02.03.2018
18:00 až 20:00

Jakub zve: 2. 3. 2018 od 18 hodin pokřtím svou novou knihu Hlasy!!! Všeobecný zákaz hovořit chodsky a hunsky, ale i to se dá domluvit. Tedy Plzeň, Zastávka nádraží, Přeštická 4 od 18 hodin. Vlakové spoje na Klatovy, Domažlice, Krkonoše, Tatry, Karpaty, Andy, Prahu, Brno, Moskvu a Asii si zjistí každý na informacích. Zaparkovat se dá také. Hlasy!!!
Můj nejlepší přítel Pepíček Hrubý na to bude dohlížet odjinud. To už je domluveno. Ale nevzpomenout, to je hřych! Ha ja se budu snažít tahnout pomályš. Jereš do boudy, Kubíku. Ten člověk by rozkrájíl serce, hale huš měl funus. A ty se íčko polepčíš ha pureš do sebe! Nebo jak říkal Pepíček, vy jste to tady ale roztočil, mladý muži anebo Jakube, já se nešetřím. Já taky ne, Pepíčku… Jedna o přestávce bude za TEBE. Budeš nám tam chybět, ale smutný nebudeme.

Součástí křtu knihy bude i výstava mého ilustrátora, přítele a malíře Vladimíra Kiseljova. Tady ho najdete: www.kiseljov.net

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.