úterý
24.10.2017
20:00 až 21:00
cena: 100 Kč
nutná rezervace
simicova.h@seznam.cz

Srdečně zveme na sólový koncert Inner voice Karoliny Beyond! Krásná, niterná, tajemná a současně expresívní hudba, která potěší duši. Přináší harmonii, zklidnění, zážitek z jiných sfér.

Uslyšíte autorské písně, které vás vtáhnou svou barevností a šířkou, a několik až uhrančivě jednoduchých posvátných písní z různých kultur světa (mantry, léčebné, rituální písně). Autorské písně vycházejí tematicky z vnitřního naladění v daném okamžiku, jsou ve vlastním Beyond- jazyce.

„Zpěv je pro mě radost. Je to přirozený způsob, jak můžu skrze svůj hlas vyjádřit to, co cítím ve své duši, propojit se s druhými lidmi a s tím, co nás všechny přesahuje a čeho jsme součástí.“

Karolina Beyond je česká zpěvačka, prošla od klasického zpěvu přes jazz, zpěv manter až k její autentické hudbě, která vychází přímo ze srdce. Vystupuje občas samostatně s hudbou Petra Piňose, v současné době ale nejčastěji zpívá s klávesistou Tomášem Prokopičem v jejich novém projektu Plynutí.
www.karolinabeyond.com

Vstupné 100 Kč.
Rezervace vstupenek na: simicova.h@seznam.cz

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.