čtvrtek
06.02.2020
18:30 až 21:00
cena: 120/180 Kč

Jirka Hokr, který několik let provází spirituálně-cestovatelské výpravy do Peru a Ekvádoru za sebepoznáním, bude vyprávět příběh ze svých cest po Jižní Americe i hluboko do svého vědomí. Při vyprávění si poslechnete o zkušenostech s učením šamanů a ayahuascy v pralese i kaktusu San Pedro v Andách. Dozvíte se jak probíhá a funguje rituál Hledání vize, při kterém se prochází zásadní očistou, když čtyři až třináct dní trávíte sami v horách na malém prostoru, bez jídla, vody, věcí – pouze sami v tichosti s matkou zemí. Pochopíte jakým způsobem se do člověka v dětství zapisují traumata a nežádoucí vzorce chování a jak probíhá jejich léčení na úrovni mysli i fyzického těla z hlediska moderní psychologie i šamanismu.
Při vyprávění vás bude mrazit, zasmějete se a dozvíte se zajímavé informace o rostlinách, šamanské práci, místní kultuře i fungování lidské mysli. Jirka navíc velmi otevřeně mluví o vlastních myšlenkových pochodech a problémech, které si v životě řeší. To vám může pomoci otevřít své srdce a najít si v tom zrcadlo pro svá vlastní témata.
Aby vaše zkušenost z vyprávění byla autentičtější, budete se moct na místě po skončení přednášky účastnit malé ceremonie s výluhem z šamanského tabáku Mapacho, kterou vás Jirka provede. Vyprávění bude i lákadlem na další výpravy, které Jirka do Peru pořádá a ke kterým se můžete také přidat.

Více info zde: http://www.energiezeme.cz/vyprava

Vstupenky předem za 120-180 Kč pořídíte zde https://www.smsticket.cz/vstupenky/20234-k-peruanskym-samanum-za-sebepoznanim-2020
Na místě za 180 Kč.

Zastavte se
na zastávce

V budově bývalého nádraží nabízíme od května roku 2014 inspirativní a příjemný prostor pro tvorbu a relaxaci. Věříme, že prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, nás může kultivovat. Proto společně utváříme místo, kde můžete zpomalit a skrze tvůrčí činnost, umělecký či kulinářský zážitek vnímat život tady a teď a potkávat se se zajímavými lidmi nejen nad dobrou kávou.
Tak jako se proměňujeme my, proměňuje se i naše nabídka aktivit. Momentálně si u nás můžete zajít na výstavu, koncert, literární čtení, dětský filmový klub, zacvičit si jógu, společně zpívat, tančit, malovat a slavit tradiční svátky během celého roku.
Venku na perónu či v parku se zahrádkou můžete posedět na designových lavicích. Uvnitř můžete prohlédnout a zakoupit originální výrobky mladých výtvarníků, vyměnit knihy, které jste již přečetli za jiné nebo se začíst do poezie plzeňských tvůrců.